Streetview Jennerlaan 24 Eindhoven

Jennerlaan 24, 5644 DT Eindhoven

332 m² Bouwjaar 1977

Jennerlaan 24 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 332 m² en een perceel van 378 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €850.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
332 m²
Perceeloppervlakte
378 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Jennerlaan 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Eindhoven

745 Inwoners
260 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
255 Woningvoorraad
€850.000 Gem. woningwaarde Roosten
98% Koopwoningen
827 Inwoners per km²

Locatie van Jennerlaan 24

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Jennerlaan 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Jennerlaan 24?

De prijsindicatie voor Jennerlaan 24 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Roosten is €850.000. Dat komt neer op circa €2.560 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jennerlaan 24 zich tot de wijk Roosten?

Jennerlaan 24 is een woonhuis van 332 m² in de wijk Roosten. De buurt telt 255 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 827 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jennerlaan 24?

Jennerlaan 24 is een woonhuis in Roosten, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jennerlaan 24 vergeleken met de buurt?

Jennerlaan 24 heeft 332 m² woonoppervlakte. Het perceel is 378 m². In Roosten ligt de gemiddelde woningwaarde op €850.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Roosten?

De wijk Roosten in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €850.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roosten?

Vanuit Jennerlaan 24 in Roosten bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Roosten?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jennerlaan 24: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Roosten?

Recreatie nabij Roosten: restaurant (0.9 km), cafe (1.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Jennerlaan 24?

De prijsindicatie ligt rond €410.000 tot €460.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Roosten is €850.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.