Villa, vrijstaande woning Marie Curielaan 13 Eindhoven

Marie Curielaan 13, 5644 DR Eindhoven

207 m² Bouwjaar 1992 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Marie Curielaan 13 is een villa, vrijstaande woning in Eindhoven, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m², een perceel van 660 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €850.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
207 m²
Perceeloppervlakte
660 m²
Inhoud
1073 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.010.000 tot €1.260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Marie Curielaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marie Curielaan 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
122.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.3%
CO₂-emissie
27.84 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (16.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Eindhoven

745 Inwoners
260 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
255 Woningvoorraad
€850.000 Gem. woningwaarde Roosten
98% Koopwoningen
827 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marie Curielaan 13

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Marie Curielaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Marie Curielaan 13?

De prijsindicatie voor Marie Curielaan 13 ligt rond €1.010.000 tot €1.260.000. De gemiddelde woningwaarde in Roosten is €850.000. Dat komt neer op circa €4.106 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marie Curielaan 13 zich tot de wijk Roosten?

Marie Curielaan 13 is een villa, vrijstaande woning van 207 m² in de wijk Roosten. De buurt telt 255 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 827 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marie Curielaan 13?

Marie Curielaan 13 is een villa, vrijstaande woning in Roosten, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Marie Curielaan 13 vergeleken met de buurt?

Marie Curielaan 13 heeft 207 m² woonoppervlakte en 1073 m³ inhoud. Het perceel is 660 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Roosten ligt de gemiddelde woningwaarde op €850.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marie Curielaan 13 en wat betekent dat?

Marie Curielaan 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marie Curielaan 13?

Marie Curielaan 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 16 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Roosten?

De wijk Roosten in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €850.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roosten?

Vanuit Marie Curielaan 13 in Roosten bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2 km.