Streetview Argonautenlaan 10 Eindhoven

Argonautenlaan 10, 5631 LL Eindhoven

237 m² Bouwjaar 1968

Argonautenlaan 10 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m² en een perceel van 500 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
237 m²
Perceeloppervlakte
500 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Argonautenlaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1315 Inwoners
555 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
561 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Oude Gracht-Oost
96% Koopwoningen
2.222 Inwoners per km²

Locatie van Argonautenlaan 10

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Argonautenlaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Argonautenlaan 10?

De prijsindicatie voor Argonautenlaan 10 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Gracht-Oost is €522.000. Dat komt neer op circa €2.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Argonautenlaan 10 zich tot de wijk Oude Gracht-Oost?

Argonautenlaan 10 is een woonhuis van 237 m² in de wijk Oude Gracht-Oost. De buurt telt 561 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.222 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Argonautenlaan 10?

Argonautenlaan 10 is een woonhuis in Oude Gracht-Oost, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Argonautenlaan 10 vergeleken met de buurt?

Argonautenlaan 10 heeft 237 m² woonoppervlakte. Het perceel is 500 m². In Oude Gracht-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oude Gracht-Oost?

De wijk Oude Gracht-Oost in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Gracht-Oost?

Vanuit Argonautenlaan 10 in Oude Gracht-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oude Gracht-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Argonautenlaan 10: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oude Gracht-Oost?

Recreatie nabij Oude Gracht-Oost: restaurant (1.4 km), cafe (1.9 km).