Streetview Floresstraat 10 Eindhoven

Floresstraat 10, 5631 DD Eindhoven

304 m² Bouwjaar 1993 Label B

Floresstraat 10 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 304 m² en een perceel van 995 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.032.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
304 m²
Perceeloppervlakte
995 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Floresstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Floresstraat 10

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

475 Inwoners
200 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€1.032.000 Gem. woningwaarde Karpen
92% Koopwoningen
618 Inwoners per km²

Locatie van Floresstraat 10

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Floresstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Floresstraat 10?

De gemiddelde woningwaarde in Karpen is €1.032.000. Dat komt neer op circa €3.395 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Floresstraat 10 zich tot de wijk Karpen?

Floresstraat 10 is een woonhuis van 304 m² in de wijk Karpen. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 618 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Floresstraat 10?

Floresstraat 10 is een woonhuis in Karpen, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Floresstraat 10 vergeleken met de buurt?

Floresstraat 10 heeft 304 m² woonoppervlakte. Het perceel is 995 m². In Karpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.032.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Floresstraat 10 en wat betekent dat?

Floresstraat 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-03-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Karpen?

De wijk Karpen in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.032.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Karpen?

Vanuit Floresstraat 10 in Karpen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Karpen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Floresstraat 10: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.4 km.