Vrijstaande woning Koudenhovenseweg Noord 1 Eindhoven

Koudenhovenseweg Noord 1, 5631 AW Eindhoven

350 m² Bouwjaar 1969 11 kamers 5 slaapkamers Label B

Koudenhovenseweg Noord 1 is een vrijstaande woning in Eindhoven, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 350 m², een perceel van 1290 m² en 11 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.032.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
350 m²
Perceeloppervlakte
1290 m²
Inhoud
1500 m³
Kamers
11
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.440.000 tot €1.690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
at_edge_of_woods, overlooking_park, on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Koudenhovenseweg Noord 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koudenhovenseweg Noord 1

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

475 Inwoners
200 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€1.032.000 Gem. woningwaarde Karpen
92% Koopwoningen
618 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koudenhovenseweg Noord 1

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Koudenhovenseweg Noord 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Koudenhovenseweg Noord 1?

De prijsindicatie voor Koudenhovenseweg Noord 1 ligt rond €1.440.000 tot €1.690.000. De gemiddelde woningwaarde in Karpen is €1.032.000. Dat komt neer op circa €2.949 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koudenhovenseweg Noord 1 zich tot de wijk Karpen?

Koudenhovenseweg Noord 1 is een vrijstaande woning van 350 m² in de wijk Karpen. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 618 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koudenhovenseweg Noord 1?

Koudenhovenseweg Noord 1 is een vrijstaande woning in Karpen, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koudenhovenseweg Noord 1 vergeleken met de buurt?

Koudenhovenseweg Noord 1 heeft 350 m² woonoppervlakte en 1500 m³ inhoud. Het perceel is 1290 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Karpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.032.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koudenhovenseweg Noord 1 en wat betekent dat?

Koudenhovenseweg Noord 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koudenhovenseweg Noord 1?

Koudenhovenseweg Noord 1 heeft 11 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Karpen?

De wijk Karpen in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.032.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Karpen?

Vanuit Koudenhovenseweg Noord 1 in Karpen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.