Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 485 m²
- Perceeloppervlakte
- 9178 m²
van Oldenbarneveltlaan 2 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 485 m² en een perceel van 9178 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.032.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor van Oldenbarneveltlaan 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
3.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Karpen is €1.032.000. Dat komt neer op circa €2.128 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvan Oldenbarneveltlaan 2 is een woonhuis van 485 m² in de wijk Karpen. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 618 inwoners per km².
van Oldenbarneveltlaan 2 is een woonhuis in Karpen, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
van Oldenbarneveltlaan 2 heeft 485 m² woonoppervlakte. Het perceel is 9178 m². In Karpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.032.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Karpen in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.032.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit van Oldenbarneveltlaan 2 in Karpen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van van Oldenbarneveltlaan 2: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Karpen: restaurant (1.3 km), cafe (2 km).
Een woningrapport voor van Oldenbarneveltlaan 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Karpen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2017, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.