Eengezinswoning, tussenwoning Westmallestraat 4 Eindhoven

Westmallestraat 4, 5628 TL Eindhoven

115 m² Bouwjaar 1966 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Westmallestraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 164 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
380 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Westmallestraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westmallestraat 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
195.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.3%
CO₂-emissie
35.13 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (54.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

5180 Inwoners
2420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2344 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Tempel
44% Koopwoningen
4.420 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westmallestraat 4

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Westmallestraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Westmallestraat 4?

De prijsindicatie voor Westmallestraat 4 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Tempel is €327.000. Dat komt neer op circa €2.843 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westmallestraat 4 zich tot de wijk Tempel?

Westmallestraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning van 115 m² in de wijk Tempel. De buurt telt 2.344 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.420 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westmallestraat 4?

Westmallestraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tempel, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Westmallestraat 4 vergeleken met de buurt?

Westmallestraat 4 heeft 115 m² woonoppervlakte en 380 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Tempel ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westmallestraat 4 en wat betekent dat?

Westmallestraat 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westmallestraat 4?

Westmallestraat 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in Tempel?

De wijk Tempel in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tempel?

Vanuit Westmallestraat 4 in Tempel bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.