Eengezinswoning, hoekwoning Brussellaan 65 Eindhoven

Brussellaan 65, 5628 TB Eindhoven

121 m² Bouwjaar 1969 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Brussellaan 65 is een eengezinswoning, hoekwoning in Eindhoven, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 257 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
257 m²
Inhoud
436 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€410.000 tot €460.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Brussellaan 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brussellaan 65

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
187.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
253.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.6%
CO₂-emissie
45.88 kg/m²

Tuin
Ja (105.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

5180 Inwoners
2420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2344 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Tempel
44% Koopwoningen
4.420 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brussellaan 65

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Brussellaan 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Brussellaan 65?

De prijsindicatie voor Brussellaan 65 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Tempel is €327.000. Dat komt neer op circa €2.702 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brussellaan 65 zich tot de wijk Tempel?

Brussellaan 65 is een eengezinswoning, hoekwoning van 121 m² in de wijk Tempel. De buurt telt 2.344 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.420 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brussellaan 65?

Brussellaan 65 is een eengezinswoning, hoekwoning in Tempel, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Brussellaan 65 vergeleken met de buurt?

Brussellaan 65 heeft 121 m² woonoppervlakte en 436 m³ inhoud. Het perceel is 257 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Tempel ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brussellaan 65 en wat betekent dat?

Brussellaan 65 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 45.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brussellaan 65?

Brussellaan 65 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 105 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Tempel?

De wijk Tempel in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tempel?

Vanuit Brussellaan 65 in Tempel bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.