Eengezinswoning, tussenwoning Winselerhof 48 Eindhoven

Winselerhof 48, 5625 LZ Eindhoven

177 m² Bouwjaar 1969 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Winselerhof 48 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 190 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
190 m²
Inhoud
628 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Winselerhof 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Winselerhof 48

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
131.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.57 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (117.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2265 Inwoners
1065 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1034 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde 't Hool
32% Koopwoningen
6.699 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Winselerhof 48

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Winselerhof 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Winselerhof 48?

De prijsindicatie voor Winselerhof 48 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Hool is €320.000. Dat komt neer op circa €1.808 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Winselerhof 48 zich tot de wijk 't Hool?

Winselerhof 48 is een eengezinswoning, tussenwoning van 177 m² in de wijk 't Hool. De buurt telt 1.034 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.699 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Winselerhof 48?

Winselerhof 48 is een eengezinswoning, tussenwoning in 't Hool, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Winselerhof 48 vergeleken met de buurt?

Winselerhof 48 heeft 177 m² woonoppervlakte en 628 m³ inhoud. Het perceel is 190 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In 't Hool ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Winselerhof 48 en wat betekent dat?

Winselerhof 48 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Winselerhof 48?

Winselerhof 48 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 117 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in 't Hool?

De wijk 't Hool in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Hool?

Vanuit Winselerhof 48 in 't Hool bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.