Streetview Winselerhof 22 Eindhoven

Winselerhof 22, 5625 LX Eindhoven

185 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Winselerhof 22 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 131 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
131 m²
Inhoud
558 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Winselerhof 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Winselerhof 22

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
119.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.5%
CO₂-emissie
21.31 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2265 Inwoners
1065 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1034 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde 't Hool
32% Koopwoningen
6.699 Inwoners per km²

Locatie van Winselerhof 22

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Winselerhof 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Winselerhof 22?

De prijsindicatie voor Winselerhof 22 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Hool is €320.000. Dat komt neer op circa €1.730 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Winselerhof 22 zich tot de wijk 't Hool?

Winselerhof 22 is een woonhuis van 185 m² in de wijk 't Hool. De buurt telt 1.034 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.699 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Winselerhof 22?

Winselerhof 22 is een woonhuis in 't Hool, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Winselerhof 22 vergeleken met de buurt?

Winselerhof 22 heeft 185 m² woonoppervlakte en 558 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In 't Hool ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Winselerhof 22 en wat betekent dat?

Winselerhof 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-10-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Winselerhof 22?

Winselerhof 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 't Hool?

De wijk 't Hool in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Hool?

Vanuit Winselerhof 22 in 't Hool bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.