Streetview Jacob van Campenweg 63 Eindhoven

Jacob van Campenweg 63, 5624 CC Eindhoven

168 m² Bouwjaar 1996

Jacob van Campenweg 63 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m² en een perceel van 335 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €561.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
335 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Jacob van Campenweg 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

945 Inwoners
410 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
408 Woningvoorraad
€561.000 Gem. woningwaarde Driehoeksbos
78% Koopwoningen
1.226 Inwoners per km²

Locatie van Jacob van Campenweg 63

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Jacob van Campenweg 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob van Campenweg 63?

De gemiddelde woningwaarde in Driehoeksbos is €561.000. Dat komt neer op circa €3.339 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob van Campenweg 63 zich tot de wijk Driehoeksbos?

Jacob van Campenweg 63 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Driehoeksbos. De buurt telt 408 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.226 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob van Campenweg 63?

Jacob van Campenweg 63 is een woonhuis in Driehoeksbos, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jacob van Campenweg 63 vergeleken met de buurt?

Jacob van Campenweg 63 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 335 m². In Driehoeksbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €561.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Driehoeksbos?

De wijk Driehoeksbos in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €561.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driehoeksbos?

Vanuit Jacob van Campenweg 63 in Driehoeksbos bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Driehoeksbos?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jacob van Campenweg 63: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Driehoeksbos?

Recreatie nabij Driehoeksbos: restaurant (1.2 km), cafe (2.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Jacob van Campenweg 63?