Vrijstaande woning Jacob van Campenweg 57 Eindhoven

Jacob van Campenweg 57, 5624 CC Eindhoven

193 m² Bouwjaar 2007 6 kamers 4 slaapkamers Label A+

Jacob van Campenweg 57 is een vrijstaande woning in Eindhoven, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m², een perceel van 484 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €561.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
193 m²
Perceeloppervlakte
484 m²
Inhoud
775 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€915.000 tot €1.165.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jacob van Campenweg 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob van Campenweg 57

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
108.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
86.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
38.3%
CO₂-emissie
13.43 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, muurverwarming, gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (154.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

945 Inwoners
410 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
408 Woningvoorraad
€561.000 Gem. woningwaarde Driehoeksbos
78% Koopwoningen
1.226 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jacob van Campenweg 57

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Jacob van Campenweg 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob van Campenweg 57?

De prijsindicatie voor Jacob van Campenweg 57 ligt rond €915.000 tot €1.165.000. De gemiddelde woningwaarde in Driehoeksbos is €561.000. Dat komt neer op circa €2.907 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob van Campenweg 57 zich tot de wijk Driehoeksbos?

Jacob van Campenweg 57 is een vrijstaande woning van 193 m² in de wijk Driehoeksbos. De buurt telt 408 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.226 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob van Campenweg 57?

Jacob van Campenweg 57 is een vrijstaande woning in Driehoeksbos, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jacob van Campenweg 57 vergeleken met de buurt?

Jacob van Campenweg 57 heeft 193 m² woonoppervlakte en 775 m³ inhoud. Het perceel is 484 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Driehoeksbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €561.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob van Campenweg 57 en wat betekent dat?

Jacob van Campenweg 57 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-10-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacob van Campenweg 57?

Jacob van Campenweg 57 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 154 m².

Hoe is de woningmarkt in Driehoeksbos?

De wijk Driehoeksbos in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €561.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driehoeksbos?

Vanuit Jacob van Campenweg 57 in Driehoeksbos bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.