Hoekwoning Drapenierstraat 18 Eindhoven

Drapenierstraat 18, 5623 DN Eindhoven

143 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Drapenierstraat 18 is een hoekwoning in Eindhoven, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 220 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
220 m²
Inhoud
530 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Drapenierstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drapenierstraat 18

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

4705 Inwoners
2775 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2764 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Kronehoef
26% Koopwoningen
7.054 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Drapenierstraat 18

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Drapenierstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Drapenierstraat 18?

De prijsindicatie voor Drapenierstraat 18 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Kronehoef is €277.000. Dat komt neer op circa €1.937 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drapenierstraat 18 zich tot de wijk Kronehoef?

Drapenierstraat 18 is een hoekwoning van 143 m² in de wijk Kronehoef. De buurt telt 2.764 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.054 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drapenierstraat 18?

Drapenierstraat 18 is een hoekwoning in Kronehoef, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Drapenierstraat 18 vergeleken met de buurt?

Drapenierstraat 18 heeft 143 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Het perceel is 220 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kronehoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drapenierstraat 18 en wat betekent dat?

Drapenierstraat 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Drapenierstraat 18?

Drapenierstraat 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kronehoef?

De wijk Kronehoef in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kronehoef?

Vanuit Drapenierstraat 18 in Kronehoef bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.