Hoekwoning Kaarderstraat 3 Eindhoven

Kaarderstraat 3, 5623 AE Eindhoven

131 m² Bouwjaar 1987 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Kaarderstraat 3 is een hoekwoning in Eindhoven, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 265 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
265 m²
Inhoud
586 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kaarderstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaarderstraat 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
131.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.9%
CO₂-emissie
26.97 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

4705 Inwoners
2775 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2764 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Kronehoef
26% Koopwoningen
7.054 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kaarderstraat 3

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Kaarderstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaarderstraat 3?

De prijsindicatie voor Kaarderstraat 3 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Kronehoef is €277.000. Dat komt neer op circa €2.115 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaarderstraat 3 zich tot de wijk Kronehoef?

Kaarderstraat 3 is een hoekwoning van 131 m² in de wijk Kronehoef. De buurt telt 2.764 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.054 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaarderstraat 3?

Kaarderstraat 3 is een hoekwoning in Kronehoef, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kaarderstraat 3 vergeleken met de buurt?

Kaarderstraat 3 heeft 131 m² woonoppervlakte en 586 m³ inhoud. Het perceel is 265 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kronehoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaarderstraat 3 en wat betekent dat?

Kaarderstraat 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kaarderstraat 3?

Kaarderstraat 3 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kronehoef?

De wijk Kronehoef in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kronehoef?

Vanuit Kaarderstraat 3 in Kronehoef bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.