Streetview Korteweg 23 Driewegen

Korteweg 23, 4438 AC Driewegen

293 m² Bouwjaar 1905 8 kamers 7 slaapkamers Label C

Korteweg 23 is een woonhuis in Driewegen, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 293 m², een perceel van 2030 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
293 m²
Perceeloppervlakte
2030 m²
Inhoud
1411 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Korteweg 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korteweg 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
158.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
195.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.2%
CO₂-emissie
35.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Driewegen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

13.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.2 km
Horeca

Restaurant

3.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Driewegen

430 Inwoners
190 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
194 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Kern Driewegen
88% Koopwoningen
1.505 Inwoners per km²

Locatie van Korteweg 23

Vergelijkbare woningen in Driewegen

Veelgestelde vragen over Korteweg 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Korteweg 23?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Driewegen is €288.000. Dat komt neer op circa €983 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korteweg 23 zich tot de wijk Kern Driewegen?

Korteweg 23 is een woonhuis van 293 m² in de wijk Kern Driewegen. De buurt telt 194 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korteweg 23?

Korteweg 23 is een woonhuis in Kern Driewegen, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Korteweg 23 vergeleken met de buurt?

Korteweg 23 heeft 293 m² woonoppervlakte en 1411 m³ inhoud. Het perceel is 2030 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Kern Driewegen ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korteweg 23 en wat betekent dat?

Korteweg 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-09-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korteweg 23?

Korteweg 23 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Driewegen?

De wijk Kern Driewegen in Driewegen (Zeeland) kenmerkt zich door 430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Driewegen?

Vanuit Korteweg 23 in Kern Driewegen bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 13.8 km, snelwegoprit op 4.7 km.