Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 279 m²
- Perceeloppervlakte
- 497 m²
Arnhemsebovenweg 125 is een woonhuis in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 279 m² en een perceel van 497 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Arnhemsebovenweg 125
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
4 kmDe prijsindicatie voor Arnhemsebovenweg 125 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Noordwest is €478.000. Dat komt neer op circa €1.713 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenArnhemsebovenweg 125 is een woonhuis van 279 m² in de wijk Driebergen-Noordwest. De buurt telt 966 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.352 inwoners per km².
Arnhemsebovenweg 125 is een woonhuis in Driebergen-Noordwest, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Arnhemsebovenweg 125 heeft 279 m² woonoppervlakte. Het perceel is 497 m². In Driebergen-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Driebergen-Noordwest in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Arnhemsebovenweg 125 in Driebergen-Noordwest bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Arnhemsebovenweg 125: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij Driebergen-Noordwest: restaurant (0.3 km), cafe (1.1 km).
De prijsindicatie ligt rond €470.000 tot €520.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Noordwest is €478.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.