Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Arnhemsebovenweg 123 Driebergen-Rijsenburg

Arnhemsebovenweg 123, 3971 MC Driebergen-Rijsenburg

91 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Arnhemsebovenweg 123 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 148 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
364 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Arnhemsebovenweg 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arnhemsebovenweg 123

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.3%
CO₂-emissie
36.92 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (38.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

2055 Inwoners
940 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
966 Woningvoorraad
€478.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Noordwest
56% Koopwoningen
2.352 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Arnhemsebovenweg 123

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over Arnhemsebovenweg 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Arnhemsebovenweg 123?

De prijsindicatie voor Arnhemsebovenweg 123 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Noordwest is €478.000. Dat komt neer op circa €5.253 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arnhemsebovenweg 123 zich tot de wijk Driebergen-Noordwest?

Arnhemsebovenweg 123 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 91 m² in de wijk Driebergen-Noordwest. De buurt telt 966 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arnhemsebovenweg 123?

Arnhemsebovenweg 123 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Driebergen-Noordwest, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Arnhemsebovenweg 123 vergeleken met de buurt?

Arnhemsebovenweg 123 heeft 91 m² woonoppervlakte en 364 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Driebergen-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arnhemsebovenweg 123 en wat betekent dat?

Arnhemsebovenweg 123 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Arnhemsebovenweg 123?

Arnhemsebovenweg 123 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 38 m².

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Noordwest?

De wijk Driebergen-Noordwest in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.