Streetview Melvill van Carnbeelaan 71 Driebergen-Rijsenburg

Melvill van Carnbeelaan 71, 3971 BB Driebergen-Rijsenburg

313 m² Bouwjaar 2008 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Melvill van Carnbeelaan 71 is een woonhuis in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 313 m², een perceel van 1035 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
313 m²
Perceeloppervlakte
1035 m²
Inhoud
1234 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Melvill van Carnbeelaan 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Melvill van Carnbeelaan 71

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
134.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.7%
CO₂-emissie
27.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Driebergen-Rijsenburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

2150 Inwoners
825 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
810 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Noord
85% Koopwoningen
1.017 Inwoners per km²

Locatie van Melvill van Carnbeelaan 71

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over Melvill van Carnbeelaan 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Melvill van Carnbeelaan 71?

De prijsindicatie voor Melvill van Carnbeelaan 71 ligt rond €930.000 tot €1.180.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Noord is €705.000. Dat komt neer op circa €2.252 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Melvill van Carnbeelaan 71 zich tot de wijk Driebergen-Noord?

Melvill van Carnbeelaan 71 is een woonhuis van 313 m² in de wijk Driebergen-Noord. De buurt telt 810 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.017 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Melvill van Carnbeelaan 71?

Melvill van Carnbeelaan 71 is een woonhuis in Driebergen-Noord, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Melvill van Carnbeelaan 71 vergeleken met de buurt?

Melvill van Carnbeelaan 71 heeft 313 m² woonoppervlakte en 1234 m³ inhoud. Het perceel is 1035 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In Driebergen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Melvill van Carnbeelaan 71 en wat betekent dat?

Melvill van Carnbeelaan 71 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-04-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Melvill van Carnbeelaan 71?

Melvill van Carnbeelaan 71 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Noord?

De wijk Driebergen-Noord in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driebergen-Noord?