Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 218 m²
- Perceeloppervlakte
- 293 m²
Abeelstraat 99 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m² en een perceel van 293 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €475.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Abeelstraat 99
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
4.1 kmDe prijsindicatie voor Abeelstraat 99 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Dubbeldam-Zuid is €475.000. Dat komt neer op circa €2.179 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAbeelstraat 99 is een woonhuis van 218 m² in de wijk Dubbeldam-Zuid. De buurt telt 2.150 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.828 inwoners per km².
Abeelstraat 99 is een woonhuis in Dubbeldam-Zuid, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Abeelstraat 99 heeft 218 m² woonoppervlakte. Het perceel is 293 m². In Dubbeldam-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €475.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Abeelstraat 99 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk Dubbeldam-Zuid in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €475.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Abeelstraat 99 in Dubbeldam-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Abeelstraat 99: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Dubbeldam-Zuid: restaurant (0.9 km), cafe (2.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €465.000 tot €565.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Dubbeldam-Zuid is €475.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.