Streetview Graveerstift 74 Dordrecht

Graveerstift 74, 3328 KM Dordrecht

128 m² Bouwjaar 1976 Label C

Graveerstift 74 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en een perceel van 190 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
190 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Graveerstift 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Graveerstift 74

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Dordrecht

2055 Inwoners
955 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
964 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Waterman en omgeving
65% Koopwoningen
5.890 Inwoners per km²

Locatie van Graveerstift 74

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Graveerstift 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Graveerstift 74?

De gemiddelde woningwaarde in Waterman en omgeving is €293.000. Dat komt neer op circa €2.289 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graveerstift 74 zich tot de wijk Waterman en omgeving?

Graveerstift 74 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Waterman en omgeving. De buurt telt 964 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.890 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graveerstift 74?

Graveerstift 74 is een woonhuis in Waterman en omgeving, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Graveerstift 74 vergeleken met de buurt?

Graveerstift 74 heeft 128 m² woonoppervlakte. Het perceel is 190 m². In Waterman en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Graveerstift 74 en wat betekent dat?

Graveerstift 74 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Waterman en omgeving?

De wijk Waterman en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waterman en omgeving?

Vanuit Graveerstift 74 in Waterman en omgeving bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Waterman en omgeving?

Zorg en onderwijs in de buurt van Graveerstift 74: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.