Streetview Callistolaan 21 Dordrecht

Callistolaan 21, 3318 JA Dordrecht

161 m² Bouwjaar 1971 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Callistolaan 21 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 133 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
565 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Callistolaan 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Callistolaan 21

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
115.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1450 Inwoners
720 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
719 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Sterrenburg 1-West
52% Koopwoningen
4.130 Inwoners per km²

Locatie van Callistolaan 21

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Callistolaan 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Callistolaan 21?

De gemiddelde woningwaarde in Sterrenburg 1-West is €299.000. Dat komt neer op circa €1.857 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Callistolaan 21 zich tot de wijk Sterrenburg 1-West?

Callistolaan 21 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Sterrenburg 1-West. De buurt telt 719 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Callistolaan 21?

Callistolaan 21 is een woonhuis in Sterrenburg 1-West, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Callistolaan 21 vergeleken met de buurt?

Callistolaan 21 heeft 161 m² woonoppervlakte en 565 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Sterrenburg 1-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Callistolaan 21 en wat betekent dat?

Callistolaan 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-03-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Callistolaan 21?

Callistolaan 21 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sterrenburg 1-West?

De wijk Sterrenburg 1-West in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sterrenburg 1-West?

Vanuit Callistolaan 21 in Sterrenburg 1-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.