Streetview Overkampweg 373 Dordrecht

Overkampweg 373, 3318 AR Dordrecht

162 m² Bouwjaar 2020 4 kamers 3 slaapkamers Label A++

Overkampweg 373 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
162 m²
Inhoud
548 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Overkampweg 373

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overkampweg 373

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
92.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
74.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.3%
CO₂-emissie
17.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Dordrecht

405 Inwoners
205 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
203 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde Albert Schweitzerplaats
82% Koopwoningen
2.822 Inwoners per km²

Locatie van Overkampweg 373

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Overkampweg 373

Wat is de geschatte woningwaarde van Overkampweg 373?

De gemiddelde woningwaarde in Albert Schweitzerplaats is €418.000. Dat komt neer op circa €2.580 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overkampweg 373 zich tot de wijk Albert Schweitzerplaats?

Overkampweg 373 is een appartement van 162 m² in de wijk Albert Schweitzerplaats. De buurt telt 203 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.822 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overkampweg 373?

Overkampweg 373 is een appartement in Albert Schweitzerplaats, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Overkampweg 373 vergeleken met de buurt?

Overkampweg 373 heeft 162 m² woonoppervlakte en 548 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Albert Schweitzerplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overkampweg 373 en wat betekent dat?

Overkampweg 373 heeft energielabel A++. Geldig tot 2031-12-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Overkampweg 373?

Overkampweg 373 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Albert Schweitzerplaats?

De wijk Albert Schweitzerplaats in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Albert Schweitzerplaats?

Vanuit Overkampweg 373 in Albert Schweitzerplaats bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.