Streetview Talmaweg 151 Dordrecht

Talmaweg 151, 3317 RD Dordrecht

123 m² Bouwjaar 1958 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Talmaweg 151 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 268 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €188.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
268 m²
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Talmaweg 151

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Talmaweg 151

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Dordrecht

2200 Inwoners
1275 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1254 Woningvoorraad
€188.000 Gem. woningwaarde Crabbehof-Noord
39% Koopwoningen
8.831 Inwoners per km²

Locatie van Talmaweg 151

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Talmaweg 151

Wat is de geschatte woningwaarde van Talmaweg 151?

De gemiddelde woningwaarde in Crabbehof-Noord is €188.000. Dat komt neer op circa €1.528 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Talmaweg 151 zich tot de wijk Crabbehof-Noord?

Talmaweg 151 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Crabbehof-Noord. De buurt telt 1.254 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.831 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Talmaweg 151?

Talmaweg 151 is een woonhuis in Crabbehof-Noord, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Talmaweg 151 vergeleken met de buurt?

Talmaweg 151 heeft 123 m² woonoppervlakte. Het perceel is 268 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Crabbehof-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €188.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Talmaweg 151 en wat betekent dat?

Talmaweg 151 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-10-02. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Talmaweg 151?

Talmaweg 151 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Crabbehof-Noord?

De wijk Crabbehof-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €188.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Crabbehof-Noord?

Vanuit Talmaweg 151 in Crabbehof-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.