Streetview Helmersstraat 27 Dordrecht

Helmersstraat 27, 3314 RR Dordrecht

42 m² Bouwjaar 1929

Helmersstraat 27 is een woning in Dordrecht, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
42 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Helmersstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1930 Inwoners
875 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
827 Woningvoorraad
€204.000 Gem. woningwaarde Krispijnse Driehoek
23% Koopwoningen
13.223 Inwoners per km²

Locatie van Helmersstraat 27

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Helmersstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Helmersstraat 27?

De gemiddelde woningwaarde in Krispijnse Driehoek is €204.000. Dat komt neer op circa €4.857 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Helmersstraat 27 zich tot de wijk Krispijnse Driehoek?

Helmersstraat 27 is een woning van 42 m² in de wijk Krispijnse Driehoek. De buurt telt 827 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.223 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Helmersstraat 27?

Helmersstraat 27 is een woning in Krispijnse Driehoek, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Helmersstraat 27 vergeleken met de buurt?

Helmersstraat 27 heeft 42 m² woonoppervlakte. In Krispijnse Driehoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Krispijnse Driehoek?

De wijk Krispijnse Driehoek in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krispijnse Driehoek?

Vanuit Helmersstraat 27 in Krispijnse Driehoek bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Krispijnse Driehoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Helmersstraat 27: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Krispijnse Driehoek?

Recreatie nabij Krispijnse Driehoek: restaurant (0.2 km), cafe (0.5 km).