Streetview Hugo de Grootplein 24 Dordrecht

Hugo de Grootplein 24, 3314 EG Dordrecht

54 m² Bouwjaar 1975 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Hugo de Grootplein 24 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
165 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hugo de Grootplein 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hugo de Grootplein 24

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
117.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
242.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

2080 Inwoners
940 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
924 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Viottakade en omgeving
83% Koopwoningen
8.184 Inwoners per km²

Locatie van Hugo de Grootplein 24

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Hugo de Grootplein 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Hugo de Grootplein 24?

De prijsindicatie voor Hugo de Grootplein 24 ligt rond €95.000 tot €120.000. De gemiddelde woningwaarde in Viottakade en omgeving is €248.000. Dat komt neer op circa €4.593 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hugo de Grootplein 24 zich tot de wijk Viottakade en omgeving?

Hugo de Grootplein 24 is een appartement van 54 m² in de wijk Viottakade en omgeving. De buurt telt 924 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hugo de Grootplein 24?

Hugo de Grootplein 24 is een appartement in Viottakade en omgeving, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hugo de Grootplein 24 vergeleken met de buurt?

Hugo de Grootplein 24 heeft 54 m² woonoppervlakte en 165 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Viottakade en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hugo de Grootplein 24 en wat betekent dat?

Hugo de Grootplein 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-12-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 47.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hugo de Grootplein 24?

Hugo de Grootplein 24 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Viottakade en omgeving?

De wijk Viottakade en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Viottakade en omgeving?