Eengezinswoning, tussenwoning Zuidendijk 54 Dordrecht

Zuidendijk 54, 3314 CW Dordrecht

134 m² Bouwjaar 2022 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Zuidendijk 54 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 146 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €253.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
480 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zuidendijk 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuidendijk 54

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1605 Inwoners
690 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
666 Woningvoorraad
€253.000 Gem. woningwaarde Breitnerstraat en omgeving
56% Koopwoningen
11.739 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zuidendijk 54

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Zuidendijk 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidendijk 54?

De prijsindicatie voor Zuidendijk 54 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Breitnerstraat en omgeving is €253.000. Dat komt neer op circa €1.888 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidendijk 54 zich tot de wijk Breitnerstraat en omgeving?

Zuidendijk 54 is een eengezinswoning, tussenwoning van 134 m² in de wijk Breitnerstraat en omgeving. De buurt telt 666 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.739 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidendijk 54?

Zuidendijk 54 is een eengezinswoning, tussenwoning in Breitnerstraat en omgeving, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zuidendijk 54 vergeleken met de buurt?

Zuidendijk 54 heeft 134 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Breitnerstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €253.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuidendijk 54 en wat betekent dat?

Zuidendijk 54 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuidendijk 54?

Zuidendijk 54 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Breitnerstraat en omgeving?

De wijk Breitnerstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €253.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breitnerstraat en omgeving?