Tussenwoning Hooftstraat 123 Dordrecht

Hooftstraat 123, 3314 BC Dordrecht

121 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Hooftstraat 123 is een tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 115 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
310 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hooftstraat 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hooftstraat 123

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
177.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.5%
CO₂-emissie
37.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1715 Inwoners
840 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
802 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Jacob Catsstraat en omgeving
64% Koopwoningen
11.411 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hooftstraat 123

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Hooftstraat 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Hooftstraat 123?

De prijsindicatie voor Hooftstraat 123 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Jacob Catsstraat en omgeving is €226.000. Dat komt neer op circa €1.868 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hooftstraat 123 zich tot de wijk Jacob Catsstraat en omgeving?

Hooftstraat 123 is een tussenwoning van 121 m² in de wijk Jacob Catsstraat en omgeving. De buurt telt 802 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.411 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hooftstraat 123?

Hooftstraat 123 is een tussenwoning in Jacob Catsstraat en omgeving, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hooftstraat 123 vergeleken met de buurt?

Hooftstraat 123 heeft 121 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Jacob Catsstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hooftstraat 123 en wat betekent dat?

Hooftstraat 123 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hooftstraat 123?

Hooftstraat 123 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Jacob Catsstraat en omgeving?

De wijk Jacob Catsstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jacob Catsstraat en omgeving?