Eengezinswoning, tussenwoning Werf van De Biesbosch 109 Dordrecht

Werf van De Biesbosch 109, 3313 DA Dordrecht

177 m² Bouwjaar 2022 6 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Werf van De Biesbosch 109 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 114 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
626 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€735.000 tot €835.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Werf van De Biesbosch 109

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Werf van De Biesbosch 109

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
62.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-0.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
101%
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

845 Inwoners
370 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
373 Woningvoorraad
€566.000 Gem. woningwaarde Stadswerven
95% Koopwoningen
5.541 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Werf van De Biesbosch 109

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Werf van De Biesbosch 109

Wat is de geschatte woningwaarde van Werf van De Biesbosch 109?

De prijsindicatie voor Werf van De Biesbosch 109 ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadswerven is €566.000. Dat komt neer op circa €3.198 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Werf van De Biesbosch 109 zich tot de wijk Stadswerven?

Werf van De Biesbosch 109 is een eengezinswoning, tussenwoning van 177 m² in de wijk Stadswerven. De buurt telt 373 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.541 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Werf van De Biesbosch 109?

Werf van De Biesbosch 109 is een eengezinswoning, tussenwoning in Stadswerven, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Werf van De Biesbosch 109 vergeleken met de buurt?

Werf van De Biesbosch 109 heeft 177 m² woonoppervlakte en 626 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Stadswerven ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Werf van De Biesbosch 109 en wat betekent dat?

Werf van De Biesbosch 109 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-07-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -1.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Werf van De Biesbosch 109?

Werf van De Biesbosch 109 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 50 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Stadswerven?

De wijk Stadswerven in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadswerven?