Eengezinswoning, tussenwoning Beekmanstraat 24 Dordrecht

Beekmanstraat 24, 3313 CE Dordrecht

84 m² Bouwjaar 1953 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Beekmanstraat 24 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m², een perceel van 137 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €180.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
84 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
305 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Beekmanstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beekmanstraat 24

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.35
CO₂-emissie
3424.99 kg/m²

Tuin
Ja (48.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

630 Inwoners
345 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
343 Woningvoorraad
€180.000 Gem. woningwaarde Beekmanstraat en omgeving
32% Koopwoningen
5.437 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beekmanstraat 24

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Beekmanstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Beekmanstraat 24?

De prijsindicatie voor Beekmanstraat 24 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Beekmanstraat en omgeving is €180.000. Dat komt neer op circa €2.143 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beekmanstraat 24 zich tot de wijk Beekmanstraat en omgeving?

Beekmanstraat 24 is een eengezinswoning, tussenwoning van 84 m² in de wijk Beekmanstraat en omgeving. De buurt telt 343 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.437 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beekmanstraat 24?

Beekmanstraat 24 is een eengezinswoning, tussenwoning in Beekmanstraat en omgeving, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Beekmanstraat 24 vergeleken met de buurt?

Beekmanstraat 24 heeft 84 m² woonoppervlakte en 305 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Beekmanstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €180.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beekmanstraat 24 en wat betekent dat?

Beekmanstraat 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-11-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 3424.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beekmanstraat 24?

Beekmanstraat 24 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Beekmanstraat en omgeving?

De wijk Beekmanstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €180.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beekmanstraat en omgeving?