Streetview Beekmanstraat 59 Dordrecht

Beekmanstraat 59, 3313 CB Dordrecht

107 m² Bouwjaar 1953 Label C

Beekmanstraat 59 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m² en een perceel van 299 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €180.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
299 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Beekmanstraat 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beekmanstraat 59

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

630 Inwoners
345 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
343 Woningvoorraad
€180.000 Gem. woningwaarde Beekmanstraat en omgeving
32% Koopwoningen
5.437 Inwoners per km²

Locatie van Beekmanstraat 59

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Beekmanstraat 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Beekmanstraat 59?

De gemiddelde woningwaarde in Beekmanstraat en omgeving is €180.000. Dat komt neer op circa €1.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beekmanstraat 59 zich tot de wijk Beekmanstraat en omgeving?

Beekmanstraat 59 is een woonhuis van 107 m² in de wijk Beekmanstraat en omgeving. De buurt telt 343 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.437 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beekmanstraat 59?

Beekmanstraat 59 is een woonhuis in Beekmanstraat en omgeving, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Beekmanstraat 59 vergeleken met de buurt?

Beekmanstraat 59 heeft 107 m² woonoppervlakte. Het perceel is 299 m². In Beekmanstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €180.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beekmanstraat 59 en wat betekent dat?

Beekmanstraat 59 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Beekmanstraat en omgeving?

De wijk Beekmanstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €180.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beekmanstraat en omgeving?

Vanuit Beekmanstraat 59 in Beekmanstraat en omgeving bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Beekmanstraat en omgeving?