Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 116 m²
- Inhoud
- 270 m³
- Kamers
- 4
Tieselensstraat 27 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 116 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €336.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tieselensstraat 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Tieselensstraat 27 ligt rond €110.000 tot €135.000. De gemiddelde woningwaarde in Heysterbachstraat en omgeving is €336.000. Dat komt neer op circa €3.537 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTieselensstraat 27 is een woonhuis van 95 m² in de wijk Heysterbachstraat en omgeving. De buurt telt 392 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.960 inwoners per km².
Tieselensstraat 27 is een woonhuis in Heysterbachstraat en omgeving, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Tieselensstraat 27 heeft 95 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Het perceel is 116 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Heysterbachstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €336.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tieselensstraat 27 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-06-20. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Tieselensstraat 27 heeft 4 kamers.
De wijk Heysterbachstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €336.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Tieselensstraat 27 in Heysterbachstraat en omgeving bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.