Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1926
- Woonoppervlakte
- 67 m²
Eemsteynplein 11 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €336.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eemsteynplein 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Heysterbachstraat en omgeving is €336.000. Dat komt neer op circa €5.015 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEemsteynplein 11 is een appartement van 67 m² in de wijk Heysterbachstraat en omgeving. De buurt telt 392 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.960 inwoners per km².
Eemsteynplein 11 is een appartement in Heysterbachstraat en omgeving, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Eemsteynplein 11 heeft 67 m² woonoppervlakte. In Heysterbachstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €336.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Eemsteynplein 11 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-08-15. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 4773.83 kg/jaar.
De wijk Heysterbachstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €336.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Eemsteynplein 11 in Heysterbachstraat en omgeving bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Eemsteynplein 11: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.