Portiekflat Burgemeester de Raadtsingel 69 Dordrecht

Burgemeester de Raadtsingel 69, 3311 JG Dordrecht

56 m² Bouwjaar 2022 2 kamers 1 slaapkamers Label A+

Burgemeester de Raadtsingel 69 is een portiekflat in Dordrecht, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
56 m²
Inhoud
202 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Daktype
Plat dak
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester de Raadtsingel 69

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester de Raadtsingel 69

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
85.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
37.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
65.2%
CO₂-emissie
7.25 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

495 Inwoners
280 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
312 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Burgemeester de Raadtsingel en omgeving
55% Koopwoningen
3.437 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester de Raadtsingel 69

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Dordrecht
Buurt
Burgemeester de Raadtsingel en omgeving
Postcode
3311 JG

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Burgemeester de Raadtsingel 69

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester de Raadtsingel 69?

De prijsindicatie voor Burgemeester de Raadtsingel 69 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeester de Raadtsingel en omgeving is €319.000. Dat komt neer op circa €5.696 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester de Raadtsingel 69 zich tot de wijk Burgemeester de Raadtsingel en omgeving?

Burgemeester de Raadtsingel 69 is een portiekflat van 56 m² in de wijk Burgemeester de Raadtsingel en omgeving. De buurt telt 312 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.437 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester de Raadtsingel 69?

Burgemeester de Raadtsingel 69 is een portiekflat in Burgemeester de Raadtsingel en omgeving, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burgemeester de Raadtsingel 69 vergeleken met de buurt?

Burgemeester de Raadtsingel 69 heeft 56 m² woonoppervlakte en 202 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Burgemeester de Raadtsingel en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester de Raadtsingel 69 en wat betekent dat?

Burgemeester de Raadtsingel 69 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-06-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester de Raadtsingel 69?

Burgemeester de Raadtsingel 69 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeester de Raadtsingel en omgeving?

De wijk Burgemeester de Raadtsingel en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.