Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1700
- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Inhoud
- 380 m³
- Kamers
- 8
Suikerstraat 1 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 1700. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Suikerstraat 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
1.1 kmDe prijsindicatie voor Suikerstraat 1 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Boogjes en omgeving is €237.000. Dat komt neer op circa €1.394 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSuikerstraat 1 is een appartement van 170 m² in de wijk Boogjes en omgeving. De buurt telt 556 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.758 inwoners per km².
Suikerstraat 1 is een appartement in Boogjes en omgeving, gebouwd in 1700 (326 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Suikerstraat 1 heeft 170 m² woonoppervlakte en 380 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Boogjes en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Suikerstraat 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-03-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Suikerstraat 1 heeft 8 kamers.
De wijk Boogjes en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Suikerstraat 1 in Boogjes en omgeving bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Suikerstraat 1: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.6 km.