Benedenwoning Botgensstraat 25 C Dordrecht

Botgensstraat 25 C, 3311 VD Dordrecht

147 m² Bouwjaar 1765 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Botgensstraat 25 C is een benedenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1765. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1765
Woonoppervlakte
147 m²
Inhoud
585 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€770.000 tot €870.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Botgensstraat 25 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Botgensstraat 25 C

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

870 Inwoners
565 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
556 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Boogjes en omgeving
40% Koopwoningen
14.758 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Botgensstraat 25 C

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Botgensstraat 25 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Botgensstraat 25 C?

De prijsindicatie voor Botgensstraat 25 C ligt rond €770.000 tot €870.000. De gemiddelde woningwaarde in Boogjes en omgeving is €237.000. Dat komt neer op circa €1.612 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Botgensstraat 25 C zich tot de wijk Boogjes en omgeving?

Botgensstraat 25 C is een benedenwoning van 147 m² in de wijk Boogjes en omgeving. De buurt telt 556 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.758 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Botgensstraat 25 C?

Botgensstraat 25 C is een benedenwoning in Boogjes en omgeving, gebouwd in 1765 (261 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Botgensstraat 25 C vergeleken met de buurt?

Botgensstraat 25 C heeft 147 m² woonoppervlakte en 585 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Boogjes en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Botgensstraat 25 C en wat betekent dat?

Botgensstraat 25 C heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Botgensstraat 25 C?

Botgensstraat 25 C heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boogjes en omgeving?

De wijk Boogjes en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boogjes en omgeving?

Vanuit Botgensstraat 25 C in Boogjes en omgeving bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.