Streetview Noorderstraat 65 Dordrecht

Noorderstraat 65, 3311 RS Dordrecht

110 m² Bouwjaar 2002

Noorderstraat 65 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
110 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Noorderstraat 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

845 Inwoners
370 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
373 Woningvoorraad
€566.000 Gem. woningwaarde Stadswerven
95% Koopwoningen
5.541 Inwoners per km²

Locatie van Noorderstraat 65

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Noorderstraat 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorderstraat 65?

De prijsindicatie voor Noorderstraat 65 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadswerven is €566.000. Dat komt neer op circa €5.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorderstraat 65 zich tot de wijk Stadswerven?

Noorderstraat 65 is een appartement van 110 m² in de wijk Stadswerven. De buurt telt 373 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.541 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorderstraat 65?

Noorderstraat 65 is een appartement in Stadswerven, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Noorderstraat 65 vergeleken met de buurt?

Noorderstraat 65 heeft 110 m² woonoppervlakte. In Stadswerven ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Stadswerven?

De wijk Stadswerven in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadswerven?

Vanuit Noorderstraat 65 in Stadswerven bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stadswerven?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noorderstraat 65: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Stadswerven?

Recreatie nabij Stadswerven: restaurant (0.6 km), cafe (1.1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Noorderstraat 65?

De prijsindicatie ligt rond €195.000 tot €245.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Stadswerven is €566.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.