Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 310 m²
Vriesepark 4 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 310 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €541.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vriesepark 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Park Merwestein en omgeving is €541.000. Dat komt neer op circa €3.022 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVriesepark 4 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Park Merwestein en omgeving. De buurt telt 355 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.800 inwoners per km².
Vriesepark 4 is een woonhuis in Park Merwestein en omgeving, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Vriesepark 4 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 310 m². In Park Merwestein en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €541.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Park Merwestein en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €541.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Vriesepark 4 in Park Merwestein en omgeving bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vriesepark 4: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Park Merwestein en omgeving: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Vriesepark 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Park Merwestein en omgeving. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.