Streetview Dubbeldamseweg Noord 17 Dordrecht

Dubbeldamseweg Noord 17, 3311 LW Dordrecht

233 m² Bouwjaar 1876 7 kamers 4 slaapkamers Label D

Dubbeldamseweg Noord 17 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1876. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m², een perceel van 350 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1876
Woonoppervlakte
233 m²
Perceeloppervlakte
350 m²
Inhoud
964 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Dubbeldamseweg Noord 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dubbeldamseweg Noord 17

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
217.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
286.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

495 Inwoners
280 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
312 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Burgemeester de Raadtsingel en omgeving
55% Koopwoningen
3.437 Inwoners per km²

Locatie van Dubbeldamseweg Noord 17

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Dubbeldamseweg Noord 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Dubbeldamseweg Noord 17?

De gemiddelde woningwaarde in Burgemeester de Raadtsingel en omgeving is €319.000. Dat komt neer op circa €1.369 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dubbeldamseweg Noord 17 zich tot de wijk Burgemeester de Raadtsingel en omgeving?

Dubbeldamseweg Noord 17 is een woonhuis van 233 m² in de wijk Burgemeester de Raadtsingel en omgeving. De buurt telt 312 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.437 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dubbeldamseweg Noord 17?

Dubbeldamseweg Noord 17 is een woonhuis in Burgemeester de Raadtsingel en omgeving, gebouwd in 1876 (150 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dubbeldamseweg Noord 17 vergeleken met de buurt?

Dubbeldamseweg Noord 17 heeft 233 m² woonoppervlakte en 964 m³ inhoud. Het perceel is 350 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Burgemeester de Raadtsingel en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dubbeldamseweg Noord 17 en wat betekent dat?

Dubbeldamseweg Noord 17 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-08-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dubbeldamseweg Noord 17?

Dubbeldamseweg Noord 17 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeester de Raadtsingel en omgeving?

De wijk Burgemeester de Raadtsingel en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.