Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Vriesepark 2 Dordrecht

Vriesepark 2, 3311 LZ Dordrecht

161 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Vriesepark 2 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Dordrecht, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 345 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €541.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
345 m²
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€735.000 tot €835.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Beschutte ligging, In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vriesepark 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vriesepark 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
126.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

850 Inwoners
360 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
355 Woningvoorraad
€541.000 Gem. woningwaarde Park Merwestein en omgeving
84% Koopwoningen
3.800 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vriesepark 2

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Vriesepark 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Vriesepark 2?

De prijsindicatie voor Vriesepark 2 ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Park Merwestein en omgeving is €541.000. Dat komt neer op circa €3.360 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vriesepark 2 zich tot de wijk Park Merwestein en omgeving?

Vriesepark 2 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 161 m² in de wijk Park Merwestein en omgeving. De buurt telt 355 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.800 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vriesepark 2?

Vriesepark 2 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Park Merwestein en omgeving, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vriesepark 2 vergeleken met de buurt?

Vriesepark 2 heeft 161 m² woonoppervlakte. Het perceel is 345 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Park Merwestein en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €541.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vriesepark 2 en wat betekent dat?

Vriesepark 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-04-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vriesepark 2?

Vriesepark 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Park Merwestein en omgeving?

De wijk Park Merwestein en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €541.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Park Merwestein en omgeving?

Vanuit Vriesepark 2 in Park Merwestein en omgeving bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.7 km.