Vrijstaande woning Bonifaciusstraat 45 Doetinchem

Bonifaciusstraat 45, 7009 MR Doetinchem

199 m² Bouwjaar 1985 8 kamers 6 slaapkamers Label C

Bonifaciusstraat 45 is een vrijstaande woning in Doetinchem, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m², een perceel van 718 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
199 m²
Perceeloppervlakte
718 m²
Inhoud
871 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€645.000 tot €745.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bonifaciusstraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bonifaciusstraat 45

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
213.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Doetinchem

1920 Inwoners
795 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
819 Woningvoorraad
€268.000 Gem. woningwaarde De Bezelhorst
62% Koopwoningen
4.853 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bonifaciusstraat 45

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Bonifaciusstraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Bonifaciusstraat 45?

De prijsindicatie voor Bonifaciusstraat 45 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in De Bezelhorst is €268.000. Dat komt neer op circa €1.347 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bonifaciusstraat 45 zich tot de wijk De Bezelhorst?

Bonifaciusstraat 45 is een vrijstaande woning van 199 m² in de wijk De Bezelhorst. De buurt telt 819 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.853 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bonifaciusstraat 45?

Bonifaciusstraat 45 is een vrijstaande woning in De Bezelhorst, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bonifaciusstraat 45 vergeleken met de buurt?

Bonifaciusstraat 45 heeft 199 m² woonoppervlakte en 871 m³ inhoud. Het perceel is 718 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Bezelhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bonifaciusstraat 45 en wat betekent dat?

Bonifaciusstraat 45 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bonifaciusstraat 45?

Bonifaciusstraat 45 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Bezelhorst?

De wijk De Bezelhorst in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Bezelhorst?

Vanuit Bonifaciusstraat 45 in De Bezelhorst bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.