Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Kruisbergseweg 44 Doetinchem

Kruisbergseweg 44, 7009 BR Doetinchem

174 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Kruisbergseweg 44 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Doetinchem, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 464 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
464 m²
Inhoud
672 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kruisbergseweg 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kruisbergseweg 44

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
173.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
258.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.57 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (180.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Doetinchem

1110 Inwoners
560 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
573 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde De Happert - Leerinkstraat
49% Koopwoningen
3.572 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kruisbergseweg 44

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Kruisbergseweg 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Kruisbergseweg 44?

De prijsindicatie voor Kruisbergseweg 44 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in De Happert - Leerinkstraat is €262.000. Dat komt neer op circa €1.506 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kruisbergseweg 44 zich tot de wijk De Happert - Leerinkstraat?

Kruisbergseweg 44 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 174 m² in de wijk De Happert - Leerinkstraat. De buurt telt 573 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.572 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kruisbergseweg 44?

Kruisbergseweg 44 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in De Happert - Leerinkstraat, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kruisbergseweg 44 vergeleken met de buurt?

Kruisbergseweg 44 heeft 174 m² woonoppervlakte en 672 m³ inhoud. Het perceel is 464 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In De Happert - Leerinkstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kruisbergseweg 44 en wat betekent dat?

Kruisbergseweg 44 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-04-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kruisbergseweg 44?

Kruisbergseweg 44 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 180 m².

Hoe is de woningmarkt in De Happert - Leerinkstraat?

De wijk De Happert - Leerinkstraat in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.