Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 219 m²
- Perceeloppervlakte
- 700 m²
- Inhoud
- 710 m³
- Kamers
- 6
Haareweg 72 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m², een perceel van 700 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €214.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Haareweg 72
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.1 kmDe prijsindicatie voor Haareweg 72 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in De IJkenberg is €214.000. Dat komt neer op circa €977 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHaareweg 72 is een woonhuis van 219 m² in de wijk De IJkenberg. De buurt telt 1.080 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.938 inwoners per km².
Haareweg 72 is een woonhuis in De IJkenberg, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Haareweg 72 heeft 219 m² woonoppervlakte en 710 m³ inhoud. Het perceel is 700 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In De IJkenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €214.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Haareweg 72 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Haareweg 72 heeft 6 kamers.
De wijk De IJkenberg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €214.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Haareweg 72 in De IJkenberg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Haareweg 72: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.