Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 249 m²
- Perceeloppervlakte
- 806 m²
- Inhoud
- 897 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
J G Heuthorststraat 14 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 249 m², een perceel van 806 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor J G Heuthorststraat 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.4 kmRestaurant
1 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Happert - Leerinkstraat is €262.000. Dat komt neer op circa €1.052 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJ G Heuthorststraat 14 is een woonhuis van 249 m² in de wijk De Happert - Leerinkstraat. De buurt telt 573 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.572 inwoners per km².
J G Heuthorststraat 14 is een woonhuis in De Happert - Leerinkstraat, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
J G Heuthorststraat 14 heeft 249 m² woonoppervlakte en 897 m³ inhoud. Het perceel is 806 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In De Happert - Leerinkstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
J G Heuthorststraat 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
J G Heuthorststraat 14 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk De Happert - Leerinkstraat in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit J G Heuthorststraat 14 in De Happert - Leerinkstraat bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.