Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 1462 m²
Begijnenstraat 3 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en een perceel van 1462 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Begijnenstraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.4 kmRestaurant
1 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Happert - Leerinkstraat is €262.000. Dat komt neer op circa €1.139 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBegijnenstraat 3 is een woonhuis van 230 m² in de wijk De Happert - Leerinkstraat. De buurt telt 573 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.572 inwoners per km².
Begijnenstraat 3 is een woonhuis in De Happert - Leerinkstraat, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Begijnenstraat 3 heeft 230 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1462 m². In De Happert - Leerinkstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Happert - Leerinkstraat in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Begijnenstraat 3 in De Happert - Leerinkstraat bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Begijnenstraat 3: ziekenhuis op 0.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij De Happert - Leerinkstraat: restaurant (1 km), cafe (1.7 km).
Een woningrapport voor Begijnenstraat 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Happert - Leerinkstraat. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.