Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 325 m²
- Perceeloppervlakte
- 2930 m²
Velswijkseweg 10 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 325 m² en een perceel van 2930 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Velswijkseweg 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
1.8 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied - De Kruisberg is €464.000. Dat komt neer op circa €1.428 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVelswijkseweg 10 is een woonhuis van 325 m² in de wijk Buitengebied - De Kruisberg. De buurt telt 34 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 65 inwoners per km².
Velswijkseweg 10 is een woonhuis in Buitengebied - De Kruisberg, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Velswijkseweg 10 heeft 325 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2930 m². In Buitengebied - De Kruisberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied - De Kruisberg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Velswijkseweg 10 in Buitengebied - De Kruisberg bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Velswijkseweg 10: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Buitengebied - De Kruisberg: restaurant (1.8 km), cafe (2.6 km).
Een woningrapport voor Velswijkseweg 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied - De Kruisberg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1959, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.