Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 330 m²
Grutbroek 40 is een appartement in Doetinchem, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 330 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grutbroek 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Keppelseweg is €224.000. Dat komt neer op circa €679 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrutbroek 40 is een appartement van 330 m² in de wijk Bedrijventerrein Keppelseweg. De buurt telt 29 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 177 inwoners per km².
Grutbroek 40 is een appartement in Bedrijventerrein Keppelseweg, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Grutbroek 40 heeft 330 m² woonoppervlakte. In Bedrijventerrein Keppelseweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bedrijventerrein Keppelseweg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 90 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Grutbroek 40 in Bedrijventerrein Keppelseweg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grutbroek 40: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Bedrijventerrein Keppelseweg: restaurant (0.6 km), cafe (2.1 km).
Een woningrapport voor Grutbroek 40 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bedrijventerrein Keppelseweg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.