Streetview Kilderseweg 39 Doetinchem

Kilderseweg 39, 7007 GJ Doetinchem

108 m² Bouwjaar 1860 Label D

Kilderseweg 39 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1860. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m² en een perceel van 2682 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €607.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1860
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
2682 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Kilderseweg 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kilderseweg 39

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Doetinchem

85 Inwoners
35 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
34 Woningvoorraad
€607.000 Gem. woningwaarde Buitengebied - Dichteren
94% Koopwoningen
96 Inwoners per km²

Locatie van Kilderseweg 39

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Kilderseweg 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Kilderseweg 39?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied - Dichteren is €607.000. Dat komt neer op circa €5.620 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kilderseweg 39 zich tot de wijk Buitengebied - Dichteren?

Kilderseweg 39 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Buitengebied - Dichteren. De buurt telt 34 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 96 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kilderseweg 39?

Kilderseweg 39 is een woonhuis in Buitengebied - Dichteren, gebouwd in 1860 (166 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kilderseweg 39 vergeleken met de buurt?

Kilderseweg 39 heeft 108 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2682 m². In Buitengebied - Dichteren ligt de gemiddelde woningwaarde op €607.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kilderseweg 39 en wat betekent dat?

Kilderseweg 39 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-10-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied - Dichteren?

De wijk Buitengebied - Dichteren in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 85 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €607.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied - Dichteren?

Vanuit Kilderseweg 39 in Buitengebied - Dichteren bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.