Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Lombardije 20 Doetinchem

Lombardije 20, 7007 NK Doetinchem

143 m² Bouwjaar 2004 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Lombardije 20 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Doetinchem, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 273 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
273 m²
Inhoud
564 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Lombardije 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lombardije 20

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
95.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
86.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
33.5%
CO₂-emissie
16.02 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Tuin
Ja (108.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Doetinchem

900 Inwoners
325 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
327 Woningvoorraad
€408.000 Gem. woningwaarde Landelijk wonen
81% Koopwoningen
3.958 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lombardije 20

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Lombardije 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Lombardije 20?

De prijsindicatie voor Lombardije 20 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Landelijk wonen is €408.000. Dat komt neer op circa €2.853 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lombardije 20 zich tot de wijk Landelijk wonen?

Lombardije 20 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 143 m² in de wijk Landelijk wonen. De buurt telt 327 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.958 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lombardije 20?

Lombardije 20 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Landelijk wonen, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lombardije 20 vergeleken met de buurt?

Lombardije 20 heeft 143 m² woonoppervlakte en 564 m³ inhoud. Het perceel is 273 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Landelijk wonen ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lombardije 20 en wat betekent dat?

Lombardije 20 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-11-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lombardije 20?

Lombardije 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 108 m².

Hoe is de woningmarkt in Landelijk wonen?

De wijk Landelijk wonen in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landelijk wonen?

Vanuit Lombardije 20 in Landelijk wonen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.