Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1966
- Woonoppervlakte
- 376 m²
- Perceeloppervlakte
- 705 m²
J F Kennedylaan 44 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 376 m² en een perceel van 705 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor J F Kennedylaan 44
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Holterhoek is €432.000. Dat komt neer op circa €1.149 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJ F Kennedylaan 44 is een woonhuis van 376 m² in de wijk Holterhoek. De buurt telt 110 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.378 inwoners per km².
J F Kennedylaan 44 is een woonhuis in Holterhoek, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
J F Kennedylaan 44 heeft 376 m² woonoppervlakte. Het perceel is 705 m². In Holterhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
J F Kennedylaan 44 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-02-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Holterhoek in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit J F Kennedylaan 44 in Holterhoek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van J F Kennedylaan 44: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Holterhoek: restaurant (0.6 km), cafe (1.2 km).