Streetview Waalbandijk 129 A Dodewaard

Waalbandijk 129 A, 6669 MG Dodewaard

200 m² Bouwjaar 1819 Label APLUS

Waalbandijk 129 A is een woning in Dodewaard, gebouwd in 1819. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m² en een perceel van 1800 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €483.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1819
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
1800 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Waalbandijk 129 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalbandijk 129 A

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Dodewaard

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

4.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.4 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Dodewaard

335 Inwoners
120 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
116 Woningvoorraad
€483.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Dodewaard-Oost en Wely
82% Koopwoningen
42 Inwoners per km²

Locatie van Waalbandijk 129 A

Vergelijkbare woningen in Dodewaard

Veelgestelde vragen over Waalbandijk 129 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalbandijk 129 A?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Dodewaard-Oost en Wely is €483.000. Dat komt neer op circa €2.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalbandijk 129 A zich tot de wijk Verspreide huizen Dodewaard-Oost en Wely?

Waalbandijk 129 A is een woning van 200 m² in de wijk Verspreide huizen Dodewaard-Oost en Wely. De buurt telt 116 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 42 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalbandijk 129 A?

Waalbandijk 129 A is een woning in Verspreide huizen Dodewaard-Oost en Wely, gebouwd in 1819 (207 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waalbandijk 129 A vergeleken met de buurt?

Waalbandijk 129 A heeft 200 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1800 m². In Verspreide huizen Dodewaard-Oost en Wely ligt de gemiddelde woningwaarde op €483.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalbandijk 129 A en wat betekent dat?

Waalbandijk 129 A heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Dodewaard-Oost en Wely?

De wijk Verspreide huizen Dodewaard-Oost en Wely in Dodewaard (Gelderland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €483.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Dodewaard-Oost en Wely?

Vanuit Waalbandijk 129 A in Verspreide huizen Dodewaard-Oost en Wely bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.